fbpx

Informacje ze świata cateringu dietetycznego

Tajm – bezpieczna i odpowiedzialna dieta

Drodzy Klienci, Zważywszy na trudną sytuację, w jakiej znaleźliśmy się My Wszyscy, w związku z występowaniem i rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV2, pragniemy poinformować, że firma Tajm podeszła do sprawy niezwykle poważnie. Świadomi odpowiedzialności za siebie samych, naszych Pracowników oraz Klientów, wprowadziliśmy szereg dodatkowych procedur, których celem jest zapewnienie jak najbardziej bezpiecznych warunków pracy, produkcji naszych posiłków oraz dostarczania ich do Państwa. Zdajemy sobie sprawę...

Kochani, wspieramy 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Gramy razem z Fundacją WOŚP, w tym roku wspieramy dziecięcą medycynę zabiegową.

Gorąco zapraszamy Was do wzięcia udziału w naszych licytacjach, w których mamy dla Was vouchery na 5-dniowe diety (slim, sport lub vege).

Pomagając sobie, możesz pomóc też innym.  Dzięki zbilansowanej diecie, zacznij dbać o swoje zdrowie, a tym samym wspomóż tych, którzy najbardziej tego potrzebują

Zrób sobie prezent, kupując prezent

Zrób sobie prezent, kupując prezent! Nasze vouchery to doskonała propozycja na świąteczną niespodziankę dla Twoich Najbliższych! Podaruj Im motywacyjny upominek, a otrzymasz 10% rabatu NA CO NAJMNIEJ 10 DNI SWOJEJ DIETY! Zadzwoń do nas: 663 12 00 12 i kup voucher o dowolnej wartości. Możesz go również zamówić, wysyłając do nas email na: Hello@tajm.pl

Catering pudełkowy na wigilijna kolację

Catering pudełkowy na wigilijna kolacje Zamówienia przyjmujemy  telefonicznie :  663 12 00 12  e-mail : dietetyka@tajm.pl   Wigilijny BOX duży 89zł - Zupa grzybowa 330 ml - Mix kolorowych pierogów 6 sztuk / 320g z kapustą i grzybami z kaszą i grzybami -Dania zimne Ryba po grecku 220g Śledź w śmietanie 120g Tatar ze śledzia 120g -Dania ciepłe  320 g Smażony karp Kapusta z grochem Pieczone ziemniaki - Dania słodkie 180g Piernik z marmoladą śliwkową Trufle z maku - Kompot z suszu 330 ml  Wigilijny BOX mały 59zł  -...

Menu Świąteczne

Kup sobie czas i spokój z naszym Świątecznym cateringiem

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę wigilijnych i dań byście mogli Świętować przy wspólnym stole i pielęgnować ten cenny obyczaj.

Święta to właśnie ten czas, kiedy wspólnie z rodziną , czy przyjaciółmi w pracy, mogą Państwo cieszyć się smakiem tradycyjnych, świątecznych potraw, które nasz szef kuchni przygotuje z największa troską.

Dieta SPORT

Dieta Sport przeznaczona jest dla osób aktywnych fizycznie, które chcą w racjonalny sposób poprawić swoją formę, figurę i wydolność.

Dieta SLIM

Dieta pudełkowa Slim oferowana przez nasz catering dietetyczny Tajm ,sprawi że odchudzanie będzie szybkie, łatwe i smaczne. Każdy posiłek jest przygotowywany z pasją przez naszych kucharzy i bilansowany przez zespół dietetyków.

Dieta PUDEŁKOWA ŁÓDŹ, prosto w Twoje ręce

Oferowana przez Tajm dieta pudełkowa obejmuje zasięgiem dowozu całą Łódź. Gwarantujemy terminową dostawę jedzenia, przyjemną obsługę pracowników naszego cateringu dietetycznego oraz zgodność z tabelą kalorii ustaloną przez naszych specjalistów.

Dieta PUDEŁKOWA ŁÓDŹ

Dieta pudełkowa Łódź oferowana przez Tajm to gwarancja dostawy najwyższej jakości produktów przez nasz catering pudełkowy . Co daje nam pewność bycia najlepszymi?