fbpx

Detox

Detox sokowy, dostępny w naszym cateringu dietetycznym, jest jednym z najskuteczniejszych sposobów oczyszczania organizmu. Zgrabna sylwetka oraz lepsze samopoczucie to jedyne skutki uboczne naszej kuracji! 
Przygotowując tą dietę, wykorzystujemy metodę cold press, która pozwala uzyskać esencję, zawierającą wszystkie najważniejsze składniki odżywcze i witaminy, zamknięte w buteleczkach.
W ofercie znajduje się 6 świeżych soków, uzyskanych z 1,5-2 kg owoców i warzyw, dostarczanych każdego dnia pod Twoje drzwi. 
Nasze soki złożone są z sezonowych owoców i warzyw – możesz mieć więc pewność, że nigdy nie będą monotonne i nudne. Wybierając detoks sokowy, możesz pozbyć się kilku zbędnych kilogramów i napełnić swoje ciało ogromną dawką energii i witamin!

Optymalny czas stosowania kuracji oczyszczającej to 3-5 dni.

 

Ada Wolowska

dietetyk TAJM

ZAMÓW

Propozycja dnia z Detox’em sokowym

Innowacyjna metoda cold press, którą wykorzystujemy na co dzień, pozwala na uzyskanie esencji, zawierającej wszystkie najważniejsze składniki odżywcze, zamkniętej w jednej buteleczce.

Optymalny czas stosowania detoksu sokowego to 3-5 dni.

Nasza oferta przewiduje zestaw 6. świeżych soków, uzyskanych z 1,5-2 kg owoców i warzyw, dostarczanych każdego dnia, pod Twoje drzwi.

[table id=24 /]

Cena za dzień.