fbpx

Jedzenie na czasie

Tajm oferuje dietę pudełkową w Łodzi, w której skład, oprócz jedzenia wchodzi pasja i doświadczenie.
Zabierzemy Cię w świat, który oczaruje Cię możliwościami.

Dieta pudełkowa Łódź oferowana przez Tajm to gwarancja dostawy najwyższej jakości produktów przez nasz catering pudełkowy. Co daje nam pewność bycia najlepszymi? Tutaj wypada napisać kilka słów o kuchni inspirowanej podróżami – w skrócie TAJM. Zabieramy Cię w podróż dookoła smaków! Największą pasją naszego zespołu są doznania kulinarne całego świata. Łamiemy szarość życia w mieście, dając Ci w naszej diecie  pudełkowej zamknięty, egzotyczny, wykwintny świat smaków i aromatów. W naszej diecie znajdziesz kolory najodleglejszych zakątków świata. Na nowo odkryjesz nie tylko rodzime dania, ale również wykwintną kuchnię francuską, minimalistyczną i wyjątkowo świeżą kuchnię japońską, aromatyczną, roztańczoną kuchnię bałkańską, morską, odważną kuchnię norweską prawdziwych wikingów, ale też gorącą i tajemniczą kuchnię Zanzibaru.

Pozwól nam zabrać się w tę magiczną podróż, niech nasi kucharze staną się Twoimi przewodnikami, a wyjątkowy smak kompasem w obieraniu dalszych kierunków!

TRANSPARENTNOŚĆ SKŁADNIKÓW DIETY PUDEŁKOWEJ

 

Musisz nas poznać! Dlaczego? Bo my bardzo chcemy poznać Ciebie! Zastanawiasz się nad wyborem cateringu dietetycznego? Chcesz zmienić swoje życie i nawyki? Może już masz nasze magiczne pudełka? Wpadnij do nas. Obierz swoją dietę i poznaj naszych kucharzy, dietetyczki, zobacz jak wygląda nasza kreacja dań, jakość składników, których używamy. Wprowadzamy nową kategorię diety pudełkowej. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Nie interesują nas trendy czy masówki – liczysz się tylko TY! Wpadnij na kawę, śniadanie. Porozmawiaj z naszymi dietetyczkami, usłysz jak na kuchni śpiewamy największe hity podczas gotowania. Ciekawe? Jasne, co więcej zaśpiewaj z nami! Skosztuj tego, co damy Ci w diecie. Zobacz naszą spiżarnię z własnymi kiszonkami, produktami najwyższej jakości. Powąchaj ziół z ogródka Żony naszego szefa. Razem zmienimy spojrzenie na catering dietetyczny. Będzie on czymś wyjątkowym, bo NASZYM!

PROFESJONALIZM W KOMPONOWANIU PLANÓW CATERINGU DIETETYCZNEGO

 

TAJM to catering dietetyczny, który tworzą eksperci w zakresie odżywiania. Każdy z nas jest miłośnikiem innej, choć zawsze wspaniałej kuchni. Nasze doświadczenie zdobyte w kuchniach całego świata ukształtowało wyjątkowe podejście do serwowanych potraw. Każda z nich ma być idealna, świeża i obłędnie smaczna.

KUCHARZE cATERINGU DIETETYCZNEGO Z MISJą

 

Gdy zajrzycie do naszej kuchni poznacie dwóch wybitnych szefów kuchni, zgranych kucharzy i pomoc kuchenną. Każdy z nas jest inny i to sprawia, że w naszych pudełkach zobaczysz gigantyczną różnorodność. W każdym daniu przemycamy cząstkę siebie. Najbardziej wyjątkowym smakiem naszych potraw jest smak szczęścia i totalnego chill-u. Spróbuj, przekonaj się i poznaj nas.

Przekażemy Ci nasze #slowfood, #homemade i #dolcevitalife.

 

JAKOŚĆ SKŁADNIKÓW DIETY PUDEŁKOWEJ

 

Współczesny świat wymaga od nas coraz więcej, żyjemy w ciągłym pędzie pomiędzy pracą, domem a codziennymi obowiązkami. Ciągła walka z czasem sprawia, że nie jesteśmy w stanie poświecić sobie i swojemu zdrowiu tyle uwagi, ile warto.

 

PROFESJONALNI DIETETYCY

TAJM GWARANCJĄ JAKOŚCI WYROBÓW

 

Nasz zespół wykwalifikowanych dietetyków z pasją i ogromnym zaangażowaniem codziennie dba o to, aby wasze posiłki były w 100% zdrowe, świeże, zbilansowane, pełne witamin i składników odżywczych. W każde pudełko wkładamy maksimum serca i miłości do zdrowego odżywiania, którym pragniemy Was zarażać!