fbpx

Jedzenie na czasie

Tajm oferuje dietę pudełkową w Łodzi, w której skład oprócz jedzenia wchodzi pasja i doświadczenie.

Zabierzemy Cię w świat, który oczaruje Cię możliwościami

Dieta pudełkowa Łódź oferowana przez Tajm to gwarancja dostawy najwyższej jakości produktów przez nasz catering pudełkowy . Co daje nam pewność bycia najlepszymi? Tutaj wypada napisać Kilka słów o kuchni inspirowanej podróżami – w skrócie TAJM. Zabieramy Cię w podróż dookoła smaków! Największą pasją naszego zespołu, są doznania kulinarne całego świata. Łamiemy szarość życia w mieście, dając Ci
w naszej diecie  pudełkowej zamknięty, egzotyczny, wykwintny świat smaków i aromatów. W naszej diecie znajdziesz kolory najodleglejszych zakątków świata. Na nowo odkryjesz nie tylko rodzime dania, ale również wykwintną kuchnie francuską, minimalistyczną i wyjątkowo świeżą kuchnie japońską, aromatyczną roztańczoną kuchnię bałkańską, morską odważną kuchnię norweską prawdziwych wikingów, ale też gorącą i tajemniczą kuchnię Zanzibaru.

Pozwól nam zabrać się w te magiczną podróż, niech nasi kucharze staną się Twoimi przewodnikami,
a wyjątkowy smak kompasem w obieraniu dalszych kierunków!

 

 

TRANSPARENTNOŚĆ SKŁADNIKÓW DIETY PUDEŁKOWEJ

Musisz nas poznać! Dlaczego? Bo my bardzo chcemy poznać Ciebie! Zastanawiasz się nad wyborem cateringu dietetycznego? Chcesz zmienić swoje życie i nawyki ? Może już masz nasze magiczne pudełka? Wpadnij do nas. Obierz swoją dietę i poznaj naszych kucharzy, dietetyczki, zobacz jak wygląda nasza kreacja dań, jakość składników których używamy. Wprowadzamy nową kategorię diety pudełkowej. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Nie interesują nas trendy czy masówki – liczysz się tylko TY! Wpadnij na kawę, śniadanie. Porozmawiaj z naszymi dietetyczkami, usłysz jak na kuchni śpiewamy największe hity podczas gotowania. Ciekawe? Jasne, co więcej zaśpiewaj z nami! Skosztuj tego co damy Ci w diecie. Zobacz naszą spiżarnie z własnymi kiszonkami, produktami najwyższej jakości. Powąchaj ziół z ogródka Żony naszego szefa. Razem zmienimy spojrzenie na catering dietetyczny. Będzie on czymś wyjątkowym, bo NASZYM!

PROFESJONALIZM W KOMPONOWANIU PLANÓW CATERINGU DIETETYCZNEGO

TAJM to catering dietetyczny, który tworzą eksperci w zakresie odżywiania. Każdy z nas jest miłośnikiem innej choć zawsze wspaniałej kuchni. Nasze doświadczenie zdobyte w kuchniach całego świata ukształtowało wyjątkowe podejście do serwowanych potraw. Każda z nich ma być idealna, świeża i obłędnie smaczna.

KUCHARZE KATERINGU DIETETYCZNEGO Z MISJA

Gdy zajrzycie do naszej kuchni poznacie dwóch wybitnych szefów kuchni, zgranych kucharzy i pomoc kuchenną. Każdy z nas jest inny i to sprawia, że w naszych pudełkach zobaczysz gigantyczną różnorodność. W każdym daniu przemycamy cząstkę siebie. Najbardziej wyjątkowym smakiem naszych potraw jest smak szczęścia i totalnego chill-u. Spróbuj, przekonaj się i poznaj nas.

Przekażemy Ci nasze #slowfood, #homemade i #dolcevitalife.

 

JAKOŚĆ SKŁADNIKÓW DIETY PUDEŁKOWEJ

Współczesny świat wymaga od nas coraz więcej, żyjemy w ciągłym pędzie pomiędzy pracą, domem a codziennymi obowiązkami. Ciągła walka z czasem sprawia, że nie jesteśmy w stanie poświecić sobie i swojemu zdrowiu tyle uwagi ile warto.

 

PROFESJONALNI DIETETYCY TAJM GWARANCJĄ JAKOŚCI WYROBÓW

Nasz zespół wykwalifikowanych dietetyków z pasją i ogromnym zaangażowaniem codziennie dba o to, aby wasze posiłki były w 100% zdrowe, świeże, zbilansowane, pełne witamin i składników odżywczych. W każde pudełko wkładamy maksimum serca i miłości do zdrowego odżywiania, którym pragniemy Was zarażać!

Masz jakiekolwiek pytania, uwagi, wątpliwości?

Nasz Dział Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.